See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: 18O Anrikat vatten
Beskrivning: Denna upphandling omfattar ramavtal av reagensförbrukning- 18O-anrikat vatten som används för produktion av 18F till Region Västerbotten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121458:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 24315100 Tungt vatten, andra isotoper och föreningar av dessa