248135-2021 - ÄndringSverige-Gävle: Reparation och underhåll av utrustning och anordningar för brandbekämpning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Underhåll och service av brandskyddsutrustning
Referensnummer: RS 2020/158
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50413200 Reparation och underhåll av utrustning och anordningar för brandbekämpning
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Gävleborg avser att teckna ett ramavtal för underhåll och service av brandskyddsutrustning.