2. Förfarande
Förfarande
Titel: Yttre skötsel i Ystadbostäders fastighetsbestånd, Område A och B
Beskrivning: Uppdraget omfattar yttre skötsel i Ystadbostäders fastighetsbestånd, område A (Ystad öster) och B (Ystad väster) i enlighet med villkor i detta upphandlingsdokument samt bifogade handlingar.
Intern identifierare: 24/107
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000