248441-2022 - ResultatSverige-Upplands Väsby: Försäkringar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Väsbyhem AB - Upphandling Fastighet och Företagsförsäkring
Referensnummer: 22/1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66510000 Försäkringar
II.1.4.
Kort beskrivning
Marsh AB bjuder härmed in till upphandling av Väsbyhem AB företag och fastighetsförsäkring.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Väsbyhem AB bjuder härmed in till upphandling av deras företags och fastighetsförsäkring.