2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal - Tekniska konsulttjänster - Elkonstruktion produktionsanläggningar
Beskrivning: Upphandling avseende konsulttjänster elkraftkompetens i industriella processanläggningar (låg- och högspänningsanläggningar).
Intern identifierare: 23-0164
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: . Mall 2020 Förhandlat förfarande Gbg Energi