248471-2022 - ResultatSverige-Linköping: Hotelltjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hotell för patient och anhöriga
Referensnummer: UC-2021-219
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55100000 Hotelltjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Hotell för övernattning av patienter samt anhöriga.
Helt eller delat anbud
Anbud ska lämnas på hela uppdraget/omfattningen.
Upphandlande myndighet kommer att anta alla inkommande anbud som uppfyller kraven.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
55110000 Hotellinkvartering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen