248540-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Miljötekniska konsulttjänster – Miljöuppföljning tunnlar i Västra Götaland
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Miljöuppföljning tunnlar i Västra Götaland
Beskrivning: Uppdragskonsult för Miljöuppföljning tunnlar i Västra Götaland.
Intern identifierare: KOM-416685
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Uppdragskonsult för miljöuppföljning i tunnlar
Intern identifierare: Miljöuppföljning tunnlar i Västra Götaland