Tilldelning på andra upphandlande myndigheters vägnar
II.1.
Beskrivning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen Ramavtal möbler och inredning Mötesplats ÖBO.
II.1.2.
Typ av kontrakt och plats för utförande eller leverans
Varor
Köp
Huvudsaklig plats för byggnation/anläggning eller utförande: Örebro.
Nuts-kodSE124 Örebro län
II.1.4.
Kort beskrivning av upphandlingen eller inköpet/inköpen Upphandling av ramavtal gällande möbler och inredning till konceptet Mötesplats ÖBO:s aktivitetsbaserade kontor.
II.1.5.
Gemensam terminologi vid offentlig upphandling (CPV-kod(er))
39100000 Möbler, 39130000 Kontorsmöbler, 39200000 Inredning, 39290000 Diverse inredning
II.1.6.
Information om avtalet om offentlig upphandling
II.2.
Kontraktets/delens totala värde
II.2.1.
Värde: 4 200 000 SEK
exkl. moms