Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
Avsnitt I: Upphandlande myndighet
Namn och adresserOfficiellt namn: Värmdö kommun
Nationellt registreringsnummer: 212000-0035
Postadress: Skogsbovägen 9-11
Ort: Gustavsberg
Nuts-kod: SE Sverige
2. Byggledare hus
5. Projektering VA