248561-2026 - Resultat
Sverige – Anläggningsarbete – FSE 823c Beläggning norr
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelFSE 823c Beläggning norr
BeskrivningFSE 823c Beläggning tunnel norr inkl. anslutning från Bergslagsvägen. Frågor inkomna under perioden 2025-12-20 - 2026-01-13 kommer tidigast att besvaras 2026-01-14.
Intern identifierareKOM-417592
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningFSE 823c Beläggning tunnel norr inkl. anslutning från Bergslagsvägen
Intern identifierareFSE 823c Beläggning norr