248642-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Rådgivning avseende design – Concept and schematic design
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelConcept and schematic design
BeskrivningConcept and schematic design
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79415200 Rådgivning avseende design
Ytterligare klassificering (cpv): 92331200 Tjänster på nöjesparker
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001