2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ortopedtekniska proteser
Beskrivning: Upphandling av ortopedtekniska proteser
Intern identifierare: 25RS7935
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33183200 Ortopediska proteser
Ytterligare klassificering (cpv): 33184420 Utvärtes bröstproteser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000