248756-2023 - ÄndringSverige-Karlstad: Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Förpackningsmaterial Take-Away
Referensnummer: RS/230400
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
II.1.4.
Kort beskrivning
Leverantören åtar sig att till Region Värmland (regionen) leverera Förpackningsmaterial Take-Away i enlighet med detta avtal och de upphandlingsdokument som legat till grund för den upphandling som föregått detta avtal, samt enligt de villkor som framgår av antaget anbud.
Regionen kommer inte att i avtal kunna garantera viss volym. Antagen leverantör är skyldig att leverera det verkliga behovet.
Regionen efterfrågar ett avtal på 2+1+1 år.