2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Tekniskt systemstöd och Central verkstad
Beskrivning: Ramavtal Tekniskt systemstöd och Central verkstad.
Intern identifierare: 24FMVU2976
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50210000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende flygplan och annan utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 50650000 Reparation och underhåll av militära luftfartyg, robotar och rymdfarkoster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Ramavtal Tekniskt systemstöd och Central verkstad
Intern identifierare: Ramavtal Tekniskt systemstöd och Central verkstad