Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45262600 Diverse entreprenader inom särskilda fackområden
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Kompletterande information: Strategisk partnering
Uppskattad löptid