2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förmånsportal 2024
Beskrivning: Upphandling av förmånsportal, se upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare: FTV 2403-0127
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212450 Programvaruutvecklingstjänster för tidsredovisning eller personal
Ytterligare klassificering (cpv): 48200000 Programvara för nätverk, Internet och intranät, 48219300 Programvara för administration, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000