Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av nytt konstgräs till Ytterby IP.
Referensnummer: KS2017/1114
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 39293300 Konstgräs
II.1.4.
Kort beskrivning
Inköp av nytt konstgräs till Ytterby IP.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 400 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39293300 Konstgräs, 77314100 Anläggning av gräsmattor
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen