248916-2020 - ResultatSverige-Sundsvall: Juridiska tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utredning i visselblåsarärenden och kränkande särbehandling
Referensnummer: UH-2019-539
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79100000 Juridiska tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Utredning visselblåsarärenden
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79100000 Juridiska tjänster, 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster, 79720000 Utredning, 98342000 Arbetsmiljötjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Utredning i visselblåsarärenden
Utredning kränkande särbehandling
Del nr: 2