2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av It-tillbehör
Beskrivning: Upphandlingen omfattar lagring, kablar och adapters, tangentbord och pekdon, multimedia samt övriga it-tillbehör
Intern identifierare: A566.130/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
Ytterligare klassificering (cpv): 30100000 Kontorsmaskiner, kontorsutrustning och kontorsmateriel, utom datorer, skrivare och möbler, 30230000 Datorrelaterad utrustning, 30232000 Kringutrustning, 30233100 Minnesenheter, 30237200 Datortillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Upphandling av It-tillbehör