2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bemanning arbetsterapeut och fysioterapeut
Beskrivning: Upphandlingen omfattar inhyrning av arbetsterapeut och fysioterapeut under avtalstiden. Det finns möjlighet att lämna anbud för båda tjänsterna eller en av dem.
Intern identifierare: 2025/13 ver 2
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 75000000 Offentlig förvaltning, försvar och socialförsäkringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster, 79610000 Personalförmedling, 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda, 85142100 Sjukgymnasttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Intern identifierare: 1705901
Ytterligare klassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster, 79610000 Personalförmedling, 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda, 79624000 Förmedling av vårdpersonal, 85142100 Sjukgymnasttjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Arbetsterapeut
Intern identifierare: 1705902
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Fysioterapeut
Intern identifierare: 1705903