248965-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Underhåll av brandssprinklers
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUnderhåll av brandssprinklers
BeskrivningEntreprenaden avser drift, underhåll och reparation av sprinkleranläggningar i Klaratunneln, Klarafaret och Vanadisberget.
Intern identifierareT2024-00763
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 50230000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende vägar och annan utrustning, 50610000 Reparation och underhåll av säkerhetsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareUnderhåll av brandssprinklers