249039-2020 - ÄndringSverige-Södertälje: Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bemanning LSS- och biståndshandläggare
Referensnummer: TI 2020-1043
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
II.1.4.
Kort beskrivning
Leverantörer inbjuds att lämna anbud Bemanningstjänster LSS-handläggare, biståndshandläggare, socialsekreterare (Södertälje kommun, Nykvarns kommun).