2. Förfarande
Förfarande
Titel: Arbetsmiljötjänster - Personalstöd, Krisstöd och utredning av kränkande särbehandling
Beskrivning: Ramavtal för Arbetsmiljötjänster - Personalstöd, Krisstöd och utredning av kränkande särbehandling
Intern identifierare: Ks 161/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98342000 Arbetsmiljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Personalstöd
Beskrivning: Ramavtal för personalstöd
Intern identifierare: 1854752-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krisstöd
Beskrivning: Ramavtal krisstöd och psykologisk förberedelse
Intern identifierare: 1854753-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Villkor
Beskrivning: Ramavtal för arbetsmiljötjänster
Intern identifierare: 1854749-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Kränkande särbehandling
Beskrivning: Ramavtal för utredning av Kränkande särbehandling
Intern identifierare: 1854754-3