249054-2022 - ÄndringSverige-UPPSALA: Installation av styr- och reglersystem
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Totalentreprenad för process-el och automation till Storvreta vattenverk
Referensnummer: 22/16
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
51900000 Installation av styr- och reglersystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Styr- och övervakningsentreprenad maskin, inkl elinstallation maskin.