249185-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Resurskonsulter Övergripande miljöstöd - Dynamiskt inköpssystem (DIS)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelResurskonsulter Övergripande miljöstöd - Dynamiskt inköpssystem (DIS)
BeskrivningUpphandlingen avser upprättandet av ett dynamiskt inköpssystem (DIS) för resurskonsulter övergripande miljöstöd. De leverantörer som godkänns som deltagare i det dynamiska inköpssystemet kommer att bjudas in att lämna anbud på alla köp under det dynamiska inköpssystemets giltighetstid.
Intern identifierareKOM-414723
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareResurskonsulter Övergripande miljöstöd - Dynamiskt inköpssystem (DIS)