249217-2019 - KonkurrensutsättningSverige-Stockholm: Skurmaskiner
Meddelande om upphandling
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inköp av skurmaskiner
Referensnummer: Diarienr: 02.04.02/582/2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39713410 Skurmaskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
Anbud önskas på 15 skurmaskiner enligt kravspecifikationerna
Till idrottshallar inom idrottsförvaltningens ansvarsområde
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen