2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kortinlösen och kortterminaler
Beskrivning: Region Västmanland, Region Sörmland och Region Örebro län inklusive regionala bolag upphandlar kortinlösen och kortterminaler.
Intern identifierare: IN-IN24-0386
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 66110000 Banktjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000