Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45315100 Eltekniska installationer
Ytterligare klassificering (cpv): 45311000 Installation av elektriska ledningar och kopplingsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 45311100 Indragning av elektriska ledningar
Ytterligare klassificering (cpv): 45311200 Elektriska kopplingsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 45315000 Elektriska installationer av värme och övrig elektrisk utrustning för byggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 45316000 Installation av belysnings- och signalsystem