249468-2023 - ÄndringSverige-Kristianstad: Hälsovårdstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Teleradiologiska tjänster jourgranskning nattetid
Referensnummer: 2023-O000151
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85100000 Hälsovårdstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser extern granskning av akut röntgen nattetid.