249568-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för vägar – Väglinjemarkeringar - Hudiksvalls, Bollnäs och Ovanåkers kommun samt Faxeholmen AB
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVäglinjemarkeringar - Hudiksvalls, Bollnäs och Ovanåkers kommun samt Faxeholmen AB
BeskrivningInköpssamverkan Mitt upphandlar genom Ljusdals Kommun väglinjemarkeringar för Hudiksvalls kommun, Bollnäs kommun, Ovanåkers kommun samt Faxeholmen AB.
Intern identifierare14640
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311210 Konsulttjänster för vägar
Ytterligare klassificering (cpv): 45233221 Vägmarkeringsarbeten, 45233270 Målning av markeringar för parkeringsplats
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelBollnäs kommun
BeskrivningBollnäs kommun
Intern identifierareBollnäs kommun
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelFaxeholmen AB
BeskrivningFaxeholmen AB
Intern identifierareFaxeholmen AB
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelHudiksvalls kommun
BeskrivningHudiksvalls kommun
Intern identifierareHudiksvalls kommun
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelOvanåkers kommun
BeskrivningOvanåkers kommun
Intern identifierareOvanåkers kommun