249788-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning – 2025, Bänkdiskdesinfektorer, Region Norrbotten
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel2025, Bänkdiskdesinfektorer, Region Norrbotten
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal på bänkdiskdesinfektorer för leverans till Region Norrbotten.
Intern identifierare25/201
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien, 39330000 Desinfektionsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000