2. Förfarande
Förfarande
Titel: En (1) Byggledare Radio och telesystem västra regionen
Beskrivning: Beställaren eftersöker en (1) byggledare till västra regionen med stationeringsort Göteborg. Uppdragets beläggningsgrad beräknas till 75-100% av en heltid.
Intern identifierare: KOM-418492
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: En (1) Byggledare Radio och telesystem västra regionen