See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Område Falun Årskonsulter ledning och besiktning
Beskrivning: Ramavtalen omfattar uppdrag inom besiktning och bygg- och projektledning.
Intern identifierare: 801/2026
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1862499-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde Besiktning
Intern identifierare: 1862500-1
Ytterligare klassificering (cpv): 71631000 Teknisk besiktning
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde Bygg- och projektledning
Intern identifierare: 1862501-2