2. Förfarande
Förfarande
Titel: Växtservice 2024
Beskrivning: Malmö universitet avser teckna ett ramavtal avseende hyra samt växtservice av växter. Leverantören ska tillhandahålla: * förhyrning inkl. växtservice av växter planterade i kruka eller motsvarande * växtservice avseende växter som ägs av Malmö universitet * service och underhåll av befintligt bevattningssystem till växtväggar
Intern identifierare: UPP 2024/989
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92534000 Tjänster för skydd av vilda djur och växter
Ytterligare klassificering (cpv): 03120000 Trädgårdsväxter och plantskoleprodukter, 03451000 Växter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Tjänster 2018