250135-2024 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Lösningsarkitekt Microsoft Azure nivå 4
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLösningsarkitekt Microsoft Azure nivå 4
BeskrivningAnbudsinbjudan avseende en Lösningsarkitekt inom Microsoft Azure med kompetensnivå 4 inom det dynamiska inköpssystemet för IT-konsulttjänster, dnr. 2022/0090.
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97706:Lot:1