See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Radiofrekvensbehandling ytlig venös insufficiens
Beskrivning: Utrustningsspecifik förbrukning till Closure Fast för Radiofrekvensbehandling vid ytlig venös insufficiens.
Intern identifierare: RS 2026-01526
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000