250152-2017 - ÄndringSverige-Grums: Snöröjning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Snöröjning och halkbekämpning Grums kommun.
Referensnummer: UH-2017-31
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90620000 Snöröjning
II.1.4.
Kort beskrivning
Snöröjning distrikt 1 och 6 Grums kommun.