2. Förfarande
Förfarande
Titel: NY - Golv - AB Eidar Trollhättans Bostadsbolag
Beskrivning: NY - Golv - AB Eidar Trollhättans Bostadsbolag
Intern identifierare: 24/8
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: sekretess
Beskrivning: nej
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: utvärdering-steg 1
Beskrivning: kvalitet