250221-2017 - ResultatSverige-Stockholm: Rehabiliteringstjänster
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Specialiserad reumatologisk rehabilitering.
Referensnummer: 17/19
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85312500 Rehabiliteringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen