250262-2026 - Resultat
Sverige – Parkskötsel – Grässkötsel inom Svalövs kommun
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelGrässkötsel inom Svalövs kommun
BeskrivningUpphandlingen avser skötsel av gräsytor på parkmark, fastighetsmark samt bostadsområden i tätorterna Billeberga, Kågeröd, Norrvidinge, Röstånga, Stenestad, Svalöv, Teckomatorp, Torrlösa och Tågarp.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77313000 Parkskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124645:Lot:1