250299-2016 - PlaneringSverige-Luleå: Däck till lätta och tunga fordon
Förhandsmeddelande
Varor
Direktiv 2004/18/EG
II.1.
Den upphandlande myndighetens benämning på upphandlingen Däck.
II.2.
Typ av upphandling och plats för leverans eller utförande
Luleå.
Nuts-kodSE332 Norrbottens län