250362-2018 - ÄndringSverige-Göteborg: Tryckt kontorsmateriel utom formulär
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Visitkort, korrespondenskort och brevpapper
Referensnummer: 270/17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30199700 Tryckt kontorsmateriel utom formulär
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar tryckning och leverans av:
— visitkort,
— korrespondenskort,
— korrespondensblock,
— brevpapper.