2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nätverksprodukter
Beskrivning: Syftet med upphandlingen är att tillgodose Kommunens behov av nätverksprodukter samt service och support på dessa. Upphandlingen omfattar även licenser till nätverksprodukter. Kommunen avser att själv sköta installationen av produkterna.
Intern identifierare: 2026-00055
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32420000 Nätutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000