250460-2022 - ÄndringSverige-Borås: Kameror
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kamerasystem
Referensnummer: 22/27
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38651000 Kameror
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar kamerasystem för testriggar och labb vid SEELs anläggningar i Säve och Nykvarn. Kamerasystemet skall användas för allmän övervakning av vad som sker i testriggen samt möjlighet att lagra videosekvenser för att kunna granska vid ett senare tillfälle.