250482-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Digitalt verktyg för undersökning och uppföljning av organisatorisk och social arbetsmiljö
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDigitalt verktyg för undersökning och uppföljning av organisatorisk och social arbetsmiljö
BeskrivningLunds universitet upphandlar ett digitalt verktyg för utvärdering och uppföljning av arbetsmiljö
Intern identifierareV 2025/2050
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareDigitalt verktyg för undersökning och uppföljning av organisatorisk och social arbetsmiljö