Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsulttjänster inom mekanisk hållfasthet
Referensnummer: SSM2022-4401
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 71621000 Teknisk analys eller konsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Strålsäkerhetsmyndigheten (SSM) inbjuder er att lämna anbud på upphandling av konsulter inom mekanisk hållfasthet enligt de krav som anges i detta förfrågningsunderlag.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 3 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71600000 Teknisk provning, analys och konsulttjänster, 71621000 Teknisk analys eller konsulttjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen