2. Förfarande
Förfarande
Titel: Prepareringsmaskin för vätskebaserad cytologi
Beskrivning: Prepareringsmaskin för vätskebaserad cytologi
Intern identifierare: IN-IN26-0081
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1872804-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1872805-1