2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Plockning och leverans av matkassar - Lidköpings kommun 2026
Beskrivning: Plockning och leverans av matkassar - Lidköpings kommun 2026
Intern identifierare: VFN2026-20
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d