250626-2020 - ResultatSverige-SÖDERTÄLJE: Isbanemaskiner
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2020-1035 Eldrivna ismaskiner till Katrineholms kommun
Referensnummer: 20/24
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
37481000 Isbanemaskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
Inköp av eldrivna ismaskiner med tillhörande serviceavtal till Katrineholms kommun
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen