See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utemiljöskötsel
Beskrivning: Utemiljöskötsel
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Alster, Skattkärr, Väse
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90562:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Härtsöga, Vålberg och Edsvalla
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90562:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kronoparken, Lorensberg, Kroppkärr och Stockfallet
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90562:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Molkom Ulvsby
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90562:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Våxnäs, Gruvlyckan, Zakrisdal, Romstad, Södra Råtorp, Hultsberg, Skåre och Henstad
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90562:Lot:5